REALIZUJEMY BUDOWĘ OSIEDLA DOMÓW JEDNORODZINNYCH OGRODY ROMANÓW

Drukuj

Osiedle „Ogrody Romanów” to inwestycja realizowana w etapach. W ramach I etapu, którego realizacja została już zakończona powstało 17 domów - jednorodzinne wolnostojące o pow.182 m2 z działką 830m2 i w zabudowie bliźniaczej o pow.152m2 z działką 530m2, wykończone „pod klucz”, w standardzie developerskim i w stanie surowym zamkniętym.

Drugi, aktualnie realizowany etap to odpowiedź na oczekiwania i sugestie naszych Klientów tj. dużo mniejsze domy - małe bliźniaki o powierzchni 90 m2 z działką ponad 400m2, w cenie odpowiadającej wartości mieszkania w bloku, kwalifikujące się do programu MdM. Ceny domów już od 320 tys. zł.

Atutem osiedla jest jego położenie - domy znajdują się na ogrodzonym osiedlu, posadowione w otoczeniu drzew. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura niezbędna w codziennym życiu: przedszkole, szkoła klasy 1-6, place zabaw, poczta, sklepy osiedlowe, punkty usługowe. Dodatkowym atutem osiedla jest bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych boiska do koszykówki, siatkówki, boisko typu Orlik oraz kort tenisowy, których bliskość sprawia, że osiedle jest idealnym miejscem do wypoczynku i prowadzenia aktywnego trybu życia. W najbliższej okolicy znajdują się niewielkie markety handlowe (Biedronka, Intermarche i Lidl), a rozległe tereny zielone w sąsiedztwie osiedla, już wkrótce zamienią się w park miejski. Domy posiadają wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne z własnym piecem gazowym służącym do ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Woda dostarczana jest z wodociągu miejskiego, a ścieki odprowadzane są do kanalizacji miejskiej. Całe osiedle jest ogrodzone, z centralną bramą wjazdową, a wewnątrz osiedla wygrodzone są również poszczególne działki z domami.

< Powrót